Bir Bakışta Xerox

İlk kurulduğu günden bu yana, Xerox, daha iyi çalışma yolları bulma konusunda kurumlara ve insanlara yardımcı olmaya odaklanan bir şirket olmuştur.  Her zaman, ilk fotokopi makinesiyle dünyanın bilgiyi paylaşma şeklini değiştiren şirket olarak anılacağız.  Ancak biz bugün, tüm dünyanın park etme, alışveriş yapma, baskı yapma, öğrenme, avantaj sağlama, tıbbi yardım alma ve elbette çalışma yöntemini değiştiren bir şirketiz. 


 
 

 

Bir asırdan daha uzun süredir geliştirmekte olduğumuz işe yönelik çözümlerimize bir bakın.

 
 
Xerox Yönetimi
Jeff Jacobson, Chief Executive Officer 

"Xerox dünya çapında tanınan kabiliyetlere, endüstri lideri teknoloji ve uzmanlığa, ayrıca müşterilerimize ve ortaklarımıza olağanüstü bir hizmet sunmaya adanmış yetenekli, üstün performanslı bir ekibe sahiptir."- Jeff Jacobson, CEO 
 
Xerox İdare Merkezleri
Tüm dünyaya yayılan ofislerimizle, işinize her zaman yakınız.

Xerox Genel Merkezi
45 Glover Avenue
PO Box 4505
Norwalk, CT 06856-4505

 
Xerox - Temel Değerler

Temel değerlerimiz arasında değişmeyen tek bir şey vardır.

  • Memnun müşterilerimizle başarıya ulaşırız.
  • Yaptığımız her işte kalite ve mükemmellik sunarız.
  • Karlılığımızı ödüllendiririz.
  • Pazarda liderliğimizi geliştirmek için teknolojiyi kullanırız.
  • Çalışanlarımıza değer veririz.
  • Kurumsal sosyal sorumluluklarımıza uygun hareket ederiz.

 

 
 

Ürünler ve Hizmetler
Doküman yönetimi ve çalisma alani optimizasyonu. 

 
 
Yazıcılar, fotokopi makineleri, çok islevli yazıcılar, sarf malzemeleri. 

 
 
Dijital baskı makineleri, üretim yazıcıları ve fotokopi makineleri, genis format yazicilari ve is akisı yazilimi. 

 

 

Şirket Bilgileri

 

Norwalk'deki Genel Merkezimiz ve 160 ülkede 35.000 çalışanımızla, şirketinize hiçbir zaman uzakta olmadık. Yaklaşık 11 milyar dolarlık bir şirket olarak, iş süreci ve doküman yönetimi bakımından dünyanın lider şirketiyiz. İşinizi ve bilginizi yönetmenize yardımcı olmak için, idari hizmetlerden baskı işlerinize kadar, uçtan uca çözümler sunuyoruz. 

Gelisen Pazarlar Operasyonu
Xerox Gelisen Pazarlar Operasyonu (DMO) dünya çapinda gelismekte olan pazarlarda büyüme yaratmaya odaklanmis bir operasyondur. Bu operasyon, Latin Amerika, Orta Dogu, Afrika, Orta ve Dogu Avrupa , Avrasya ülkeleri , Hindistan ve Rusya'yi kapsamaktadir. Müsterilerimiz 140 ülkede Xerox ürün ve servislerinin tümüne operasyon agimiz ve is ortaklarimiz sayesinde ulasabilirler. Xerox markasinin dünya çapindaki güçlü degerleri DMO bölgesini de yönetmektedir. 

Orta Ve Dogu Avrupa, Israil ve Türkiye
Xerox'un Orta ve Dogu Avrupa operasyonlarinin bölgesel yönetim merkezi olan CIT, Xerox'un Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Slovenya, Hirvatistan, Romanya ve Moldovya Cumhuriyetiyle, Israil ve Türkiye'deki operasyonlarinin yönetimini yapan gruptur. Xerox direk satis ve genis bir ag üzerindeki, yerel isortaklari araciligiyla hizmet vermektedir. 

 

 
 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR