Smart eSolutions ve Centreware Web: Xerox Hesap Yönetimi 

 

 

Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri

Otomatik Sayaç Okuma ve İşlem Yapılabilir Kaynakların Yönetimi

Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri modern ve hesaplı bir baskı ortamı sağlar. Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri sunar:

Otomatik Sayaç Okuma: Sayaç okuma ve gönderme işlemini otomatikleştirerek sayaç değerlerini toplama ve raporlama sürecindeki manüel aşamaları ortadan kaldırır, hatasız faturaları garanti eder. 

İşlem Yapılabilir Kaynakların Yönetimi: Ne zaman toner ve mürekkep gerekeceğini tahmin etmenin basit ve otomatikleştirilmiş yoludur. 

Cihaz Görüntüleri: Xerox® Device Agent Panelini kullanarak ağdaki yazıcılarınızı izleyin ve yönetin. 
 

Başlaması Çok Kolay

  • Xerox® Device Agent kullanışlı Müşteri paneli gibi birçok avantajdan yararlanmak için Xerox Cihaz Aracısını (Xerox® Device Agent) indirin ve tüm baskı cihazlarınızı, otomatik yeniden bağlantı, otomatik bulma, kendi alarmlarınızın konfigürasyonu, açılır pencereler ve e-postalarınızı izleyin. Ürününüzün Xerox® Device Agent tarafından desteklendiğini kontrol edin ve onayladıktan sonra ücretsiz indirmeye başlayın.

  • Xerox Uzaktan Baskı Hizmetleri, Device Direct ile Xerox'un birçok yeni ürününde standart bir özellik olarak mevcuttur; ekstra yazılım gerekmez. Tek ihtiyacınız, Xerox ürününüzün harici bir ağa bağlanmasıdır. Device Direct tarafından desteklenen ürünlerin tam listesini görün.

  • Xerox® Device Agent veya Device Direct üzerinden bağlantı kurulduğu anda Xerox Ortağınız ile işbirliği içinde çalışarak avantajlardan yararlanın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR