XEROX DOKÜMAN YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ

Bilgi ekonomisi açısından, doküman ve veriler para demektir. Bilgi güçtür; ancak dağ yığınları gibi kağıtlar ve dağınık dosyalar altında aradığınız bilgiyi bulamıyorsanız, güçlü değilsinizdir. Şirketinizin bilgilerinin güncel ve erişilebilir kalmasını sağlarken hassas belgelerinizin güvenliğini korumak istiyorsanız, Xerox doküman yönetim hizmetlerine güvenebilirsiniz.
 

 Xerox Yönetilen Baskı Hizmetleri ile daha hesaplı ve daha az baskı yapın. İçerikleri düzenlemeniz, sistemlerin güvenlik ve entegrasyonunu sağlamanız, maliyetleri azaltmanız ve süreçleri etkinleştirmeniz için size yardımcı olalım.

 
 
Kurum içi baskı ve posta operasyonlarınızı yeniden değerlendirin. Mevcut durumunuzu değerlendirmekle işe başlayın. Ondan sonra; maliyetleri azaltmanıza, baskı ve dijital doküman altyapınızı optimize etmenize yardımcı olalım.
 
Hizmetlerimizi kullanarak haftalar alan süreçleri saatlere indirin. Sigorta talepleri ve kredi kartı işlemlerinden kar dağıtımına ve maaş bordrosu işlemlerine kadar neredeyse her türlü arka ofis işlemlerini düzenlemekteyiz.
 

Doğru zamanda doğru kişiye doğru mesajı ulaştırarak müşterinizin memnuniyetini ve şirketinizin kârını artırın. Çok kanallı iletişim üretmeniz ve sunmanız için süreci düzenlemenize yardımcı olalım.

 

 

Ödül ve Takdirler

 
Gartner - Xerox, Yönetilen Baskı Hizmetleri konusunda Gartner Magic Quadrant'ta bir dünya lideri olarak gösterildi
 
IDC - IDC MarketScape, Yönetilen Baskı Hizmetleri Bayi Değerlendirmesi'nde Xerox'u lider olarak gösterdi
 
Quocirca - Xerox, 2013 Quocirca Yönetilen Baskı Hizmetleri Görünümü'nde lider olarak gösterildi
 
Forrester - "Forrester Wave: Yönetilen Baskı Hizmetleri, Q2 2012"de Xerox lider olarak gösterildi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR