İptal ve İade İşlemleri

İade İşlemleri

Siparişini verdiğiniz ürünü veya ürünleri, kargodan teslim aldığınız tarih baz alınarak 14 (ondört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe bir arıza veya ürünün ayıplı olması durumunda iade veya değişim taleplerinizde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.

Üründe bir problem bulunmamasına rağmen ürünün iadesini talep edildiğinde, kargo bedeli müşteri tarafından karşılanacaktır.

İadesi talep edilen ürün firmamıza ulaşıp gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ücret iade aşamasına geçilecektir.

Kredi Kartı tek çekim ile yapılan işlemlerde, ücret iadesi tarafımızdan kart çekim iptali yapılarak çözülecektir. İade süreci sonuçlandığında hesap ekstreniz kesilmemiş ise ekstrenize her hangi bir bedel yansımayacaktır. Eğer bu süreç içerinide ekstreniz kesilmiş, ürüne ait bedel ekstrenize yansımış ise bahsi geçen tutar kredi kartı hesabınıza tarafımızdan yatırılacaktır.

Kredi Kartı taksitli ödeme yapılarak alınmış ürünün iadesinde, banka sistemi üzerinden kart çekim iptali yapılacak, taksit tutarları ekstrenizde gözükecek, aylık tutar oranında ekstrenize artı bakiye olarak işlenecektir.

Ürün iade şartları;

* Sarf malzemelerinde ( Toner, Kartuş, Şerit, vb ) ürün kutusunun açılmış olması, içerisinde ürünü muhafaza eden vakumlu poşetin açılmış olması ve kullanılmış olması durumlarında ürünün satılabilir özelliği kaybolacağından ürünün iadesi kabul edilmeyecektir. 

* Yüksek segmentteki yazıcı modellerinde kurulum, Yetkili Teknik Servis tarafından yapılacaktır. Sitemizden satın aldığınız bu tarz bir ürün olduğunda yetkili arkadaşlarımız sizinle irtibata geçip gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır. Bahsi geçen ürünlerin kurulumunu Yetkili Teknik Servisi beklemeyip yaptığınız taktirde, cihazda oluşabilecek fiziksel hasarlar ve kurulum hatalarından kaynaklanacak problemler sebebi ile ürünün iade talebi kabul edilmeyecektir.

* Kurulumu son kullanıcı tarafından yapılabilecek Yazıcı modellerinde iade kabulu için ; Yazıcının kutusunun hasar görmemiş olması, içerisindeki aparatların eksiksiz olması, yazıcının kullanılmamış olması şartları aranmaktadır.

Sipariş İptali

Sitemizden geçmiş olduğunuz siparişleri aynı gün içerisinde iptal edebilirsiniz.

Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan "Hesabım" sekmesine girin. Açılan sayfada "Siparişlerim" butonuna tıklayın. Varsa daha önce verdiğiniz siparişler ile birlikte iptal etmek istediğiniz sipariş görüntülenecektir. "Detay" başlığı altında "Siparişi İptal Et" butonuna tıklamanız halinde siparişiniz iptal edilecektir.

Ödemenizi Kredi Kartı ile yaptıysanız, tarafımızdan kart çekim iptali yapılacak ve bankanız tarafından işlem, kredi kartı ekstrenize yansıtılmayacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaptığınız durumlarda ücret, ödemeyi geçmiş olduğunuz banka hesabınıza bir gün sonra Havale/EFT yolu ile iade edilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR